Calvin Klein - prostota, minimalizm, elegancja.


 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

tagi: uroda, kosmetyki, wizerunek, zegarki

Wielu z nas marzy o tym, by w swojej garderobie posiadać choć jedną rzecz pochodzącą z wielkiego domu mody.

Chcemy być ich posiadaczami nie tylko ze względu na prestiż jaki ze sobą niosą, ale również przez wzgląd na jakość ubrań, która jest zdecydowanie lepsza niż ta, którą mogą zaoferować nam tak zwane sieciówki.
Zanim jednak zdecydujemy się dokonać zakupu ubrania od projektanta, warto dobrze poznać markę - dzięki temu łatwiej ocenisz, czy rzecz, którą chcesz kupić naprawdę do Ciebie pasuje.

Przyjrzyjmy się jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie - Calvin Klein.
Projektant Calvin Klein założył własną firmę już w 1968 roku skupiając się przede wszystkim na projektowaniu odzieży dżinsowej. Kolekcje projektanta bazują na "bezpiecznych" kolorach - znajdziesz to głównie czernie, szarości i beże - i właśnie z tego względu projekty Calvina Kleina nadają się do stworzenia uniwersalnej bazy jeśli chodzi o Twoją garderobę.

Nie zapomnijmy jednak o tym, że to nie tylko minimalista i mistrz w operowaniu kolorem, ale również prowokator - to właśnie podczas reklamy jego projektów aktorka Brook Shields pozowała ubrana tylko w spodnie sygnowane nazwiskiem CK. Burzę wywołała również kolekcja unisex - asortyment wchodzący w jej skład nadawał się do noszenia zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Warto wspomnieć, że bieliznę zaprojektowaną przez CK prezentowała sama Kate Moss - ulubiona modelka amerykańskiego projektanta.
Dziś marka ta to nie tylko ubrania. CK wypuszcza na rynek bardzo dobrze znane perfumy czy bieliznę, którą kojarzą już chyba wszyscy. Zegarki od Calvin Klein do kupienia tutaj  http://dolinski.pl/zegarki-calvin-klein.html nadal są marzeniem niezliczonej ilości szafiarek i fashionistek. Jeżeli torebki to raczej klasyczne modele, które posłużą przez długie lata.

Wyznacznikami marki są wysoka jakość, prostota, elegancja i ponadczasowość. Jeżeli więc zależy Ci na zakupie rzeczy, która będzie modna w nadchodzącym sezonie a potem w kolejnym i w jeszcze jednym - ubrania czy dodatki sygnowane marką Calvin Klein powinny w 100% sprostać Twoim wymaganiom.

W obiektywie
uroda
kosmetyki
wizerunek
zegarki
uroda, kosmetyki, wizerunek, zegarki

Podobne artykuły

rss icon Rumunia protestuje przeciwko podwójnym standardom żywności na UE

Rumunia wezwała na środę władze Unii Europejskiej do przeciwdziałania podwójnym standardom, jakie stosują firmy spożywcze sprzedające różnej jakości produkty pod tą samą marką na krajach zachodniej wschodniej Europy.

rss icon Rośnie produkcja kurczaków; będą tańsze

Analitycy Agencji Rynku Rolnego przewidują, że na tym roku kurczaki będą tanieć, gdyż ich produkcja stale rośnie, a możliwości ich sprzedaży za granicę są ograniczone. Niska cena będzie zachęcać do większego spożycia drobiu.

rss icon Media: Bruksela chce nam wprowadzić dwie nowe opłaty

Reforma prawa autorskiego na UE był konieczna. Zdaniem ekspertów, trudno będzie jednak pogodzić interesy twórców, branży cyfrowej konsumentów, bowiem na tle są ogromne pieniądze. Komisja Europejska zaproponowała zaostrzenie prawa autorskiego wprowadzając między innymi opłatę od linków oraz opłatę reprograficzną. Bruksela chce, by pierwsza regulacja objęła między innymi serwisy informacyjne społecznościowe, które zamieszczają zapowiedzi artykułów publikowanych na innych mediach

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

maj 2015 styczeń 2015 listopad 2014 sierpień 2014 czerwiec 2014 marzec 2014 październik 2012 lipiec 2012 luty 2012