Calvin Klein - prostota, minimalizm, elegancja.


 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

tagi: uroda, kosmetyki, wizerunek, zegarki

Wielu z nas marzy o tym, by w swojej garderobie posiadać choć jedną rzecz pochodzącą z wielkiego domu mody.

Chcemy być ich posiadaczami nie tylko ze względu na prestiż jaki ze sobą niosą, ale również przez wzgląd na jakość ubrań, która jest zdecydowanie lepsza niż ta, którą mogą zaoferować nam tak zwane sieciówki.
Zanim jednak zdecydujemy się dokonać zakupu ubrania od projektanta, warto dobrze poznać markę - dzięki temu łatwiej ocenisz, czy rzecz, którą chcesz kupić naprawdę do Ciebie pasuje.

Przyjrzyjmy się jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie - Calvin Klein.
Projektant Calvin Klein założył własną firmę już w 1968 roku skupiając się przede wszystkim na projektowaniu odzieży dżinsowej. Kolekcje projektanta bazują na "bezpiecznych" kolorach - znajdziesz to głównie czernie, szarości i beże - i właśnie z tego względu projekty Calvina Kleina nadają się do stworzenia uniwersalnej bazy jeśli chodzi o Twoją garderobę.

Nie zapomnijmy jednak o tym, że to nie tylko minimalista i mistrz w operowaniu kolorem, ale również prowokator - to właśnie podczas reklamy jego projektów aktorka Brook Shields pozowała ubrana tylko w spodnie sygnowane nazwiskiem CK. Burzę wywołała również kolekcja unisex - asortyment wchodzący w jej skład nadawał się do noszenia zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Warto wspomnieć, że bieliznę zaprojektowaną przez CK prezentowała sama Kate Moss - ulubiona modelka amerykańskiego projektanta.
Dziś marka ta to nie tylko ubrania. CK wypuszcza na rynek bardzo dobrze znane perfumy czy bieliznę, którą kojarzą już chyba wszyscy. Zegarki od Calvin Klein do kupienia tutaj  http://dolinski.pl/zegarki-calvin-klein.html nadal są marzeniem niezliczonej ilości szafiarek i fashionistek. Jeżeli torebki to raczej klasyczne modele, które posłużą przez długie lata.

Wyznacznikami marki są wysoka jakość, prostota, elegancja i ponadczasowość. Jeżeli więc zależy Ci na zakupie rzeczy, która będzie modna w nadchodzącym sezonie a potem w kolejnym i w jeszcze jednym - ubrania czy dodatki sygnowane marką Calvin Klein powinny w 100% sprostać Twoim wymaganiom.

W obiektywie
uroda
kosmetyki
wizerunek
zegarki
uroda, kosmetyki, wizerunek, zegarki

Podobne artykuły

rss icon Konieczne zmiany na organizowaniu finansowaniu kształcenia dorosłych

W ocenie NIK konieczne są poważne zmiany na systemie organizowania finansowania kształcenia dorosłych. Problemem był niska skuteczność kształcenia, a co za tym idzie, niewielki odsetek absolwentów oraz zdanych egzaminów zewnętrznych - wynika z raportu.

rss icon Nie ma zgody na remont lotniska na Modlinie

Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze nie zgadza się na remont dróg kołowania na lotnisku na Modlinie. PPL był jednym z czterech udziałowców tego portu.

rss icon Alior Bank: Wychodzimy z własnej skorupy

Mamy bardzo dużo do zdobycia na rynku, który dobrze znamy, czyli na Polsce - mówi Michał Chyczewski, p.o. prezesa zarządu Alior Banku. Alior Bank ma zamiar znaleźć się na pierwszej piątce najbardziej innowacyjnych banków na Europie.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

maj 2015 styczeń 2015 listopad 2014 sierpień 2014 czerwiec 2014 marzec 2014 październik 2012 lipiec 2012 luty 2012