Trwały manicure


tagi: uroda, kosmetyki, wizerunek, manicure, manicure hybrydowy, gabinet kosmetyczny

Każda kobieta wprost marzy o tym, aby zawsze i wszędzie mieć piękne, zadbane paznokcie.

Często jednak brak czasu nie pozwala na to, aby dbać o paznokcie w domowym zaciszu, fundując im różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. Częste wizyty w salonie kosmetycznym także nie wchodzą w grę w przypadku wielu pań, które cierpią na chroniczny brak czasu.

Oczywiście panie malują paznokcie tradycyjnymi lakierami i zabieg ten nawet nie jest szczególnie czasochłonny, ale też należy zdać sobie sprawę z tego, iż lakier ów dość szybko zaczyna pękać na paznokciach, odpryskuje, już po chwili traci blask. Lakier ciężko jest utrzymać zwłaszcza, gdy wykonuje się codziennie takie domowe obowiązki jak sprzątanie i gotowanie - wówczas dłonie mają bezustanny kontakt z wodą.

Jedną z metod na zachowanie pięknego manicure paznokci są co prawda żele, akryle itp., ale nie każda pani je lubi, bowiem choć paznokcie wyglądają atrakcyjnie, na pewno nie wyglądają do końca naturalnie. O wiele lepszym sposobem na trwały manicure jest... manicure hybrydowy. Na czym on polega? Otóż, płytkę paznokcia pokrywa się specjalnym lakierem hybrydowym, dokładnie tak samo jak tradycyjnym lakierem, zatem nie jest to zadanie trudne. Różnica polega jednak na tym, iż lakier hybrydowy należy utrwalić w lampie UV (takiej jak do utrwalania żelu, bowiem lakier ten stworzony jest na bazie żelu).

Lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach przez około 2-3 tygodnie, a zatem całkiem długo. I co ważniejsze, w żaden sposób nie traci on swojego blasku, nie odpryskuje. Lakieru takiego nie zmyjemy jednak zwykłym zmywaczem do paznokci.Tutaj potrzebny będzie płyn na bazie acetonu. Na zabieg hybrydowego manicure w Warszawie można udać się do kosmetyczki (koszt od około 50 do 150zł) bądź wykonać go samodzielnie w domu, jeśli posiadamy wspomnianą lampę i płyn do usuwania lakieru. Same lakiery można dostać w bardzo atrakcyjnych cenach, już od kilku, kilkunastu złotych.

W obiektywie
uroda
kosmetyki
wizerunek
manicure
manicure hybrydowy
gabinet kosmetyczny
uroda, kosmetyki, wizerunek, manicure, manicure hybrydowy, gabinet kosmetyczny

Podobne artykuły

rss icon Emeryci są wpychani na szarą strefę. Czas skończyć z tą patologią

W ocenie ekspertów, z jednej strony ustawodawca zachęca seniorów do zakładania firm, lecz jednocześnie część z nich ogranicza. Grozi im zmniejszeniem lub utratą świadczenia, jeżeli po przejściu na wcześniejszą emeryturę zadeklarują zbyt "wysokie" zarobki. To niesprawiedliwe, ponieważ opłacali swoje składki przez lata.

rss icon Innowacje nie zawsze przynoszą zyski

Spora grupa znanych, dużych, innowacyjnych firm technologicznych rozwija się dynamicznie, lecz ma duży problem z zyskami. Mimo to znajdują one finansowanie, często wchodząc na parkiet z ujemnymi wskaźnikami rentowności. Jak to możliwe?

rss icon W Europie wiele milionów jaj z insektycydem

"Widmo krąży po Europie, widmo zatrutych jaj" - powiedział na piątek prezenter porannych wiadomości francuskiej telewizji BFM, mając na myśli aferę z potraktowaniem niedozwolonym środkiem owadobójczym jaj, m.in. na Holandii Belgii.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

maj 2015 styczeń 2015 listopad 2014 sierpień 2014 czerwiec 2014 marzec 2014 październik 2012 lipiec 2012 luty 2012