Trwały manicure


tagi: uroda, kosmetyki, wizerunek, manicure, manicure hybrydowy, gabinet kosmetyczny

Każda kobieta wprost marzy o tym, aby zawsze i wszędzie mieć piękne, zadbane paznokcie.

Często jednak brak czasu nie pozwala na to, aby dbać o paznokcie w domowym zaciszu, fundując im różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. Częste wizyty w salonie kosmetycznym także nie wchodzą w grę w przypadku wielu pań, które cierpią na chroniczny brak czasu.

Oczywiście panie malują paznokcie tradycyjnymi lakierami i zabieg ten nawet nie jest szczególnie czasochłonny, ale też należy zdać sobie sprawę z tego, iż lakier ów dość szybko zaczyna pękać na paznokciach, odpryskuje, już po chwili traci blask. Lakier ciężko jest utrzymać zwłaszcza, gdy wykonuje się codziennie takie domowe obowiązki jak sprzątanie i gotowanie - wówczas dłonie mają bezustanny kontakt z wodą.

Jedną z metod na zachowanie pięknego manicure paznokci są co prawda żele, akryle itp., ale nie każda pani je lubi, bowiem choć paznokcie wyglądają atrakcyjnie, na pewno nie wyglądają do końca naturalnie. O wiele lepszym sposobem na trwały manicure jest... manicure hybrydowy. Na czym on polega? Otóż, płytkę paznokcia pokrywa się specjalnym lakierem hybrydowym, dokładnie tak samo jak tradycyjnym lakierem, zatem nie jest to zadanie trudne. Różnica polega jednak na tym, iż lakier hybrydowy należy utrwalić w lampie UV (takiej jak do utrwalania żelu, bowiem lakier ten stworzony jest na bazie żelu).

Lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach przez około 2-3 tygodnie, a zatem całkiem długo. I co ważniejsze, w żaden sposób nie traci on swojego blasku, nie odpryskuje. Lakieru takiego nie zmyjemy jednak zwykłym zmywaczem do paznokci.Tutaj potrzebny będzie płyn na bazie acetonu. Na zabieg hybrydowego manicure w Warszawie można udać się do kosmetyczki (koszt od około 50 do 150zł) bądź wykonać go samodzielnie w domu, jeśli posiadamy wspomnianą lampę i płyn do usuwania lakieru. Same lakiery można dostać w bardzo atrakcyjnych cenach, już od kilku, kilkunastu złotych.

W obiektywie
uroda
kosmetyki
wizerunek
manicure
manicure hybrydowy
gabinet kosmetyczny
uroda, kosmetyki, wizerunek, manicure, manicure hybrydowy, gabinet kosmetyczny

Podobne artykuły

rss icon "Nasz Dziennik": Rolnik łatwiej kupi ziemię

Ministerstwo rolnictwa chce ułatwić rolnikom kupowanie sprzedawanie gruntów uprawnych - informuje środowy "Nasz Dziennik".

rss icon Mieszkania pod klucz to na Polsce nadal luksus

W większości krajów europejskich mieszkania wykończone pod klucz stanowią dziś dominujący rynkowy standard. Tymczasem na Polsce mieszkania na pełni wykończone wciąż kojarzą się głównie z luksusem, a na rynku nieruchomości dominują lokale na stanie deweloperskim. a może mieszkania pod klucz mają szansę u was zyskać na popularności? Na pytanie odpowiada serwis ogłoszeń nieruchomości Homla.pl.

rss icon Blisko 3 mln zarejestrowanych drobnych przedsiębiorców

Takich danych GUS dawno nie odnotowywał - liczba zarejestrowanych jednoosobowych firm na koniec września 2017 r. sięgnęła niemal 3 mln. Co więcej, równolegle do grona zarejestrowanych, na górę pną się i zarobki mikroprzedsiębiorców.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

maj 2015 styczeń 2015 listopad 2014 sierpień 2014 czerwiec 2014 marzec 2014 październik 2012 lipiec 2012 luty 2012