Fitness w domu Przypięty

Bawmy się też fitnessem, oto kilka dobrych ćwiczeń do wykonania w domu. Ćwiczenia fizyczne w domu i ćwiczenia, aby czuć się dobrze. Powiedziałem i powtarzam: ruch jest ważny i rób to w tym okresie powstrzymywania, szczególnie w poziomie motorycznym, konieczne jest zachowanie dobrego humoru podczas formowania fizycznego.

Polecamy serię „dobrych” ćwiczeń dla ducha i ciała, po naszej stronie fitness!

Wystarczy wyrzeźbić w domu trochę miejsca na ćwiczenie ćwiczeń i przestrzegać zasady „chcieć to potęga”.

Przysiad na pośladki i uda

Przysiad jest wykonywany na wolnym ciele lub z ciężarem między rękami, stopy powinny być nieco bardziej oddalone od dołka i muszą być bardzo twarde.

Ważne: kiedy solisz i spada, kolana nie muszą wychodzić poza linię stopy, a tułów nie musi opadać zbyt do przodu ani do tyłu; aby zwiększyć efektywność ćwiczeń, zaleca się napinanie pośladków.

Wypady z przodu na nogi i pośladki

W tym ćwiczeniu pracujesz nad całą nogą, zwiększając zdolność równowagi. Pominięte rzuty mają wersję dla bardziej doświadczonych.

Vale ta sama zasada przysiadu: również w przypadku wykroków kolano nie może wykraczać poza linię stopy, ale powinno tworzyć kąt 90 °.

Pół łuku na plecy i pośladki

To ćwiczenie ma bardzo jasny cel: zdefiniować stronę b do góry, aby była niemal rzeźbiarska. Pół łuku ćwiczy się przy odciążaniu bez ryzyka uszkodzenia kolan. Ważne: osoba cierpiąca na ból w okolicy szyjki macicy musi zachować ostrożność i unikać tego ćwiczenia, które mogłoby obciążyć szyję.

Stół do wzmacniania ramion, pleców i pośladków

Jest to trochę intensywne ćwiczenie, które działa na ramiona. Jeśli na początku będziesz wydawał się trudny w utrzymaniu pozycji, zobaczysz, że z biegiem czasu odczucia poprawią się, a wraz z nimi siła.

Ideałem jest, aby móc pozostać w pozycji stołowej przez 30 sekund, rozluźnić się i odpocząć przez 15 sekund, a następnie wykonać co najmniej trzy lub cztery kolejne powtórzenia.

Podstawowe boczne mięśnie brzucha

Aby pracować nad bocznymi mięśniami brzucha, wykonaj następujące ćwiczenie: ugnij się po jednej stronie, a następnie po drugiej w naprzemiennym kierunku; efektywność roku wzrasta, jeśli dźwigasz ciężary między rękami, nawet butelki wody będą w porządku, jeśli masz klasyczną siłownię z hantlami.

Deska z przodu i strona deski

Deska z przodu ćwiczy część brzucha i mięśnie nóg, angażuje się w podtrzymywanie ciężaru ciała i utrzymuje dobrze skurcze. Strona deski może podążać za frontem: trenuje przez muskularną stronę nóg i tułowia, uszczelnienie na ramieniu zapewnia efekt treningu również na ramieniu i przedramieniu.

Utrzymanie kondycji jest ważne, zarówno dla zdrowia, jak i dla ducha. Ale jeśli brakuje czasu na siłownię? Aby nie rezygnować z dobrego samopoczucia, możesz dobrze trenować w domu. Oto 20 skutecznych i zabawnych ćwiczeń, które możesz wykonać nawet w towarzystwie swojego dziecka, wybranych z pomocą Biagio Panarelli , Trenera Personalnego w City Energym . Weź matę do położenia na podłodze i rozpocznij trening w domu. (Zalecamy przed rozpoczęciem wizyty u lekarza, aby ogólnie zaakceptować stan zdrowia)

Jeśli nie chcesz rezygnować z dobrego samopoczucia, możesz zadbać o formę w domu. Oto 20 zabawnych i skutecznych ćwiczeń, które możesz wykonywać również ze swoim dzieckiem, wybranych z pomocą Biagio Panarelli , Trenera Personalnego w City Energym .

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

Kup sobie matę do rozłożenia na podłodze, ubierz się wygodnie i rozpocznij trening w domu. Zawsze wskazane jest, aby przed rozpoczęciem wizyty udać się do lekarza, aby ogólnie zaakceptować stan zdrowia. Most, Toning triceps, deski, Calci do podnośniki, kolarstwo, nici, nożyczki, przysadzisty z ball Bycicle Crunch, Scalini , Wagi z dzieckiem, liny, Crunch wsteczny, Pośladki ważenia … lub noworodka, Jumping Jack, rzuca się, Powrót Skoki, przysiady, drużyna, Abs.

Rzuca się. W stopach, nogi razem, palce stóp skierowane do przodu i dłonie na biodrach. Zachowaj biust i tylny ogranicznik, z prawą nogą zrób krok, chwal się szeroko i zgnij pod kątem 45 °. W tym samym czasie wygnij lewy koper, prawie dotykając ziemi. Stamtąd podniósł piętę lądami i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 10 razy, a następnie przejdź do drugiej nogi.

Skoki w tył. Aby wzmocnić pośladki, ustaw się na czworakach na macie: unieś jedną nogę zgiętą u góry, aż poczujesz skurcz mięśni. Powtórz 10 razy, a następnie zmień nogi.

Przysiady. Zegnij kolana, trzymając plecy prosto, wykonuj powolne, ale głębokie ruchy. Jeśli masz małe dziecko, zatrzymaj je na końcu i zginaj nogi, aby ujędrnić pośladki i uda.

Zespół. Leżąc na plecach, ustaw nogi w pozycji zespołowej: napnij dolną część brzucha i uda. Opuść powoli i powtórz 10 razy, co najmniej 2 zestawy.

Abs. Klasyczny, ale skuteczny: możesz ułożyć brzuch w pozycji leżącej plecami do ziemi, bez pozostawiania przestrzeni między plecami a podłogą. Podnieś nogi, lekko ugięte. Ręce za szyją, unieś tułów około sześciu do ośmiu cali nad ziemią.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Fitness