Idealnym klientem będzie firma lub instytucja, która zapewni stały dochód

Auch lub certyfikatów niezbędnych do zmiany produkcji, do bezpłatnej dezynfekcji, wynajmu biur po kosztach, zapewnienia urządzeń produkcyjnych i zapewnienia pracowników do żądania i wniosków o pomoc od organizacji non-profit.

W przypadku HPCG oferujemy bezpłatne informacje i instrukcje w postaci artykułów o tym, jak skutecznie radzić sobie z obecną sytuacją, zarówno z perspektywy firmy, jak i osoby, na przykład, jak efektywnie pracować w formie domowego biura i nie zwariować, opisuje Lenka glavata, partner zarządzający HPCG.

Myślimy o dalszym rozwoju inicjatywy company-to-company

Myślimy o dalszym rozwoju inicjatywy company-to-company  W bezpośrednim kontekście obecnego rozwoju sytuacji. W tej chwili mamy do czynienia np.z oferowaniem bezpłatnych porad prawnych czy kwestią wtórnej fali oddziaływania środków zwalczania nadużyć finansowych na Spółki, jak np.anulowanie zamówień, odpisanie kosztów inwestycji w rozbudowę spółki czy wtórna niewypłacalność  dodaje glavata.Dla wielu firm pandemia utrudnia współpracę z zagranicznymi dostawcami.

Mogą znaleźć zastępstwo dla dostawców, na przykład za pośrednictwem systemu SAP Ariba discovery, który jest dostępny bezpłatnie do końca czerwca. Jest to cyfrowy rynek SAP, który umożliwia wyszukiwanie wśród ponad czterech milionów dostawców na całym świecie. Zapewnia szybkie i wydajne połączenie, które minimalizuje zakłócenia w łańcuchu dostaw i ewentualne opóźnienia spowodowane niewystarczającą przepustowością w obecnej sytuacji awaryjnej opisuje Petr Havelka, dyrektor SAP Ariba w Republice Czeskiej.

Firma mediatel specjalizująca się w usługach internetowych

Firma mediatel specjalizująca się w usługach internetowychDla firm, uruchomiła z kolei projekt jsmevtomspol, w ramach którego oferuje bezpłatne seminaria internetowe. Oprócz seminariów internetowych organizowane są również prezentacje online i seminaria na interesujące tematy, które firmy rozważają lub wkrótce rozważą w obecnej pandemii. Lista dostępnych tematów stale rośnie, ale teraz możesz zarejestrować się w odpowiednim czasie i terminie i wziąć udział w seminarium online.

Oferuje takie tematy jak Podstawy prezentacji firmy w Internecie, jak prowadzić efektywny biznes, gdy nie można iść na osobiste spotkanie lub porady, jak zwiększyć sprzedaż z Internetu za darmo.Projekt oferuje oryginalną pomoc kobietom przedsiębiorcom podczas, ale szczególnie w przyszłości Podnikavazena.cz.to panie, które zdecydują się sprzedać swój produkt lub usługę, pomogą za darmo sprawdzić, czy mają szansę na sukces.

Początkująca bizneswoman sama określa rodzaj produktu, wysyła zdjęcie, etykietę i link do niego. Konsultanci projektu określają liczbę części do przetestowania i wybierają społeczność, w której będą testowane. Na przykład możesz wybrać stronę skierowaną do hodowców, kierowców, seniorów lub kobiet. Zapisz się do projektu przedsiębiorcza kobieta może do końca kwietnia.Porady prawne W czasie kryzysu powstało również wiele przydatnych projektów prawnych. Na przykład myLaw uruchomił inicjatywę, która oferuje bezpłatne telefoniczne porady prawne i podatkowe w nagłych wypadkach.

Konsekwencje pandemii będą prawdziwym wyzwaniem

Konsekwencje pandemii będą prawdziwym wyzwaniemDla praworządności. Uporządkowanie prawa nie będzie łatwe; już teraz trudno jest zastosować istniejące prawo do zupełnie nowych sytuacji. Tym trudniej jest śledzić ogromną liczbę surowo przyjętych nowych ustaw i zmian legislacyjnych – mówi mec. Wojciech sucharda, założyciel portalu myława.W projekcie wzięło udział kilkadziesiąt kancelarii prawnych. Z konsultacji mogą skorzystać firmy, freelancerzy i pracownicy. Klienci otrzymują podstawowe porady od prawników, jak obsługiwać ich gorące sprawy.

Może to obejmować informacje o tym, gdzie szukać pomocy finansowej, na co zwracać uwagę przy wypełnianiu zobowiązań umownych lub jak radzić sobie z kwestiami zatrudnienia. Dzięki zaangażowaniu globalnej sieci prawnej arrows international, consulting może również pomóc w rozwiązywaniu problemów prawnych na skalę międzynarodową.Bezpłatne porady prawne zostały również uruchomione przez zespół prawny Franka Bolda.

W Internecie odpowiadają na pytania obywateli, przedsiębiorców, gmin i urzędników. Konkretna odpowiedź zawsze trafia tylko do rozmówcy. Powtarzające się lub inne istotne pytania są następnie publikowane zbiorowo publicznie na stronie internetowej Centrum konsultacyjnego opisuje Michał Kuk, szef konsultacyjnego, który odpowiedział już na ponad 1400 pytań.

Obecnie najczęstsze tematy dotyczyły programów odszkodowawczych, takich jak antywirusy, a ludzie często zajmowali się odwołaniem podróży lub problemem pendlerów i relacji pracowniczych. Prawnicy starają się udzielić odpowiedzi nie później niż cztery dni, ale rozwiązują palące pytania w pierwszej kolejności.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Uncategorized