Jak zadbać o oczy i zrobić gwiazdorski makijaż Przypięty

Czy wiesz, jak zadbać o swoje oczy i mieć makijaż gwiazd typowy dla modelek i aktorek? Spojrzenie w telewizji lub w magazynach z błyszczącymi oczami nawiedza nas i prosimy o coś złego. Chcę Cię uspokoić: aby wzmocnić oczy, niekoniecznie musisz używać wizażystki. Do codziennego makijażu wystarczy uniknąć kilku drobnych błędów.

Z czasem, odrobiną doświadczenia i przestojów, nauczysz się udoskonalać swoje funkcje. Kontynuując czytanie, pokażę Ci wskazówki, które ujawnili mi niektórzy eksperci. O intrygującym wyglądzie decydują nie tylko intensywne kolory. Potrzebujemy innych małych, ale podstawowych „składników”.

Wybierz kosmetyki organiczne: „uważaj” na kremy i makijaż

„Uważaj na to, co kupujesz”. To typowe dla języka werbalnego wyrażenie zachęca do zwrócenia uwagi na ten, który otaczamy i chcemy kupić. W kosmetykach organicznych ma to podwójne znaczenie: zwracaj uwagę na makijaż i produkty do konturu oczu.

Ile razy używaliśmy cienia do oczu naszej mamy lub naszej przyjaciółki, ale nie otrzymaliśmy takiego samego rezultatu? Przyczyny mogą być różne i nie tylko związane z niuansem, który nie pasuje do naszej cery. Musimy stawić czoła dwóm alternatywom:

Nasza skóra nie nadaje się do takiego makijażu. Nasza skóra tkaniny może być bardzo sucha i pozostawiać uczucie kurzu. Wręcz przeciwnie, możemy mieć tłustą skórę, a produkt, nawet jakościowy, może być tłusty. Kosmetyczny charakter potrafi pokonać tę przeszkodę, nie tylko dostosowując się do rodzaju skóry, ale także przywracając właściwą równowagę podskórną. Po prostu pozwól nam dobrze Ci doradzić.

Makijaż atakuje skórę. Kosmetyki tradycyjne mają na celu jedynie nadanie pozornego piękna. Tak jak w przypadku szytego na miarę eleganckiego garnituru: zakrywasz ciało, nie dbając o swoje kształty. Jednak kosmetyczny charakter można porównać do garnituru uszytego na miarę zgodnie z Twoimi wymaganiami. Produkty Beauty Bio powstały nie tylko z naturalnych olejków i ekstraktów.

Zarówno kremy, jak i produkty do makijażu, posiadające atest naturalny, nie zawierają parabenów, silikonów i substancji syntetycznych. Naucz się wybierać między tymi, które odżywiają skórę nawilżającymi składnikami aktywnymi, a tymi, które zamiast tego ją duszą. Zdecydowałem się powierzyć „niewidomym”. Odkryłem powagę firm takich jak Alkemilla, Piteraq, Dr Hauschka i nie chcę więcej zostawiać mi ich do ucieczki.

Szanuj cechy: wrażliwość i osobowość

Nie wszyscy jesteśmy tacy sami. Kształt oka, czy też rzęsy, na których stoją, są tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie przeczę. Są kobiety, które nawet bez makijażu są absolutnie oszałamiające. Dla nich każdy makijaż zamienia się w urok. Inne kobiety potrzebują jednak jakiejś małej „magii”, jak dbać o oczy.

Nie myśl, że jesteś „brzydkim kaczątkiem”! Czy kiedykolwiek widziałeś w sieci zdjęcia VIPów bez makijażu? Jestem pewien, że wiesz, o czym mówię, i że dzięki temu założeniu jesteś przekonany, że dasz mi pewność siebie. Ważne jest jednak, aby zawsze szanować swoje oko i jego „rym”.

Mowa o linii oddzielającej oko cebulki od skóry. Ta część, pomalowana kredką lub ołówkiem do oczu, fascynuje każde oko. Zanim jednak włożysz cokolwiek do tak wrażliwej części ciała, kontroluj składniki. Ołówek lub tusz do rzęs przylegają do oka i powodują podrażnienie lub nadwrażliwość.

Wybór organicznego makijażu dla tego obszaru jest absolutnie niezbędny. Ryzyko związane z używaniem niewłaściwych produktów może prowadzić nawet do ślepoty. Nie rezygnuj z ważnego makijażu, ale naucz się, jak dbać o swoje oczy tak odpowiedzialnie. Korzyść będzie dobrze na Twojej cerze, która wróci do blasku.

Wracając wieczorem do domu, nie zapomnij zmyć makijażu. Oczyszczanie skóry to działanie, dzięki któremu pory lepiej oddychają. Odkryj linie Alkemilla, Purophy, Nature Fair, Martina Gebhardt i wybierz tę, która jest odpowiednia dla Twojej skóry. Aby wykonać szybki, ale delikatny gest, wypróbuj naturalne gąbki Cose della Natura.

Estetyczne wnioski

Mam nadzieję, że pomogłem i skłoniłem Cię do zastanowienia się, jak dbać o swoje oczy. Małe urządzenia, które możesz odkryć fundamentalne. Twoja skóra jest cenna i powinna być pielęgnowana. W szczególności dowiedzieliśmy się, że

„Naturalność” zawsze rymuje się z „pięknem”. Kosmetyki naturalne, szczególnie do makijażu i kremy do konturowania oczu są niezastąpione. Utrzymanie elastyczności i świetlistości tkanki skóry pozwala „wyglądać”, a nie tylko „być” młodym.

Każdy ma swój własny makijaż. Wszyscy ukradliśmy szminkę mamy lub jej konturówkę do oczu. Aby móc wykorzystać to, co najlepsze na oku i zrobić sztuczkę z gwiazdy, musisz znaleźć niuans, który pasuje do Twojej karnacji i koloru oczu.

Noszenie makijażu i demakijaż to dwie strony tego samego medalu. Nie poddawaj się nigdy w dobry wieczór, który usuwa warstwę makijażu. Twoja skóra musi oddychać i odmładzać stonowany neutralny.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Uroda