Rytuały piękna z całego świata Przypięty

Cały świat … piękno! Rytuały piękna świata, których jeszcze nie znasz. Aby podróżować po świecie, czasami nie trzeba wspinać się samolotem, ale można to zrobić, odkrywając zastosowania i zwyczaje różnych narodów, takie jak na przykład rytuały piękna rozproszone po całym świecie.

Dbanie o ciało zawsze było namiętnymi ludźmi i kulturami, aby stać się niemal ikoną gestów. Przykład ? Kleopatra i jej piękna kąpiel w mlecznym tyłku. Rutyna piękna tak kultowa, że ​​została sfilmowana i uwieczniona w wielu filmach. Rytuały piękna pochodzące z całego świata tak naprawdę charakteryzują różne kultury, a znając je lepiej, możesz wykraść małe sekrety, aby dodać je do swojej rutyny.

Japonia to pasja do włosów

W ciągu ostatnich kilku lat zabiegi kosmetyczne Azjatów i ich przyzwyczajenia kosmetyczne dotarły na Zachód, stając się prawdziwym must-have. Do najciekawszych z pewnością należy użycie jedwabiu, co dotyczy piękna i blasku włosów japońskich kobiet. Tutaj w rzeczywistości jest bardzo uważna uwaga, która pochodzi ze starożytnych zwyczajów gejsz: po oczyszczeniu i umyciu włosów, są one masowane szmatką z czystego jedwabiu, tego samego materiału, z którego są zapakowane cenne kimono. W roli gejszy: sekrety orientalnej rutyny pielęgnacyjnej. Spanie z poduszką Jedwab: na skórę i włosy od Princess.

Rytuał piękna koreański w 10 krokach

Słynny krok koreańskiej pielęgnacji skóry jest teraz wprowadzany, aby codziennie stać się częścią naszej rutyny pielęgnacyjnej. Wiele małych kroków do wykonania zarówno rano, jak i wieczorem, aby uzyskać cerę bez niedoskonałości, gładką, zwartą i bardzo rozświetloną. Oddziela się od struccaggio i oczyszcza, a następnie rusza złuszczaniem, serum, maseczki konturuje oczy, a na koniec nakłada ochronną warstwę słoneczną z filtrem słonecznym wysoko od noszenia go latem niż zimą.

Pył perłowy w Chinach

W całej Azji zwrócimy szczególną uwagę na pielęgnację ciała, aw Chinach nie mniej. Tutaj dajesz wszystkim naprawdę niezwykły produkt: pył perłowy. Nie każdy o tym wie, ale pyłek perłowy można traktować jako suplement i miałby właściwości odtruwające. Regularne przyjmowanie pozwoliłoby uzyskać młodzieńczy wygląd, dzięki zwiększeniu poziomu kolagenu; można go również dodawać do kremu lub środka myjącego do twarzy, aby wykonać lekki peeling mechaniczny.

Maroko i naturalne rytuały piękna

Maroko to kraina fascynująca, o której wiemy dziś coraz więcej. Tutaj rytuały piękna mają swoje korzenie w naturze i tysiącu właściwości roślin i ekstraktów. Wchodzi w skład klasycznej henny, która nadaje włosom tak naturalny kolor i połysk, przepuszczając słynny olejek arganowy, który spowalnia procesy starzenia, doskonale nadaje się do masażu ciała i odżywiania włosów.

Ostatni, ale nie mniej ważny, ghassoul: naturalna glina, która pochodzi z jedynego znanego światu pola, jakim jest właśnie Maroko. Makaron, który rysuje, działa oczyszczająco i kojąco, a ponadto połączona z wodą różę staje się fantastycznym kremem nawilżającym do maski. Jego hipoalergiczne właściwości sprawiają, że może być stosowany nawet przez najbardziej wrażliwą skórę.

Hygge i północnoeuropejskie piękno

Hygge, spokojny i relaksujący styl życia, który wyludnił się w ciągu ostatnich kilku lat, zmienił również przyzwyczajenia piękna kobiet, Szwedek, Norwegów i Finów. Tutaj np. Peeling wykonywany jest za pomocą pędzelka z włosiem pół bezpośrednio na skórze.

Aby to udowodnić wystarczy zanurzyć się w wannie z gorącą wodą i kilkoma kroplami olejku i rozczesać ciało okrężnymi ruchami szczotką z włosia naturalnego lub klasyczną rękawicą z włosia końskiego. Bolesny punkt: zimny prysznic po zabiegu. Kraj, do którego jedziesz …

Brazylia i dbałość o doskonałość

Kobiety, ale także mężczyźni, nigdy nie są szczęśliwi ze swojego wyglądu i chcą zawsze uzyskać przeciwieństwo tego, co masz lub kim jesteś. I tak właśnie w Brazylii kobiety od cery bardziej wyrazistej chciałyby przyciemnić, natomiast część osób o skórze tak ciemnej chce usunąć jedynie plamy słoneczne i niedoskonałości, które nie wygładzają skóry. Właśnie w tym celu sięgam po produkty do makijażu i zabiegi estetyczne, które wskazują na eliminację drobnych defektów koloru.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Uroda